Результати етапу "Портфоліо"

Шановні гості та члени журі!

Підійшов до закінчення другий етап конкурсу "Портфоліо. Живопис і декоративно-прикладна творчість", який був присвячений різним видам творчості, націленим на формування особистості дитини. До цього етапу  конкурсу «Крила Польоту» пройшли 60 учасників із середньої та старшої групи. Отримано «Портфоліо» 35-ти осіб. Діти надіслали дуже хороші роботи!

Прийшов час оголосити імена переможців:

I. Travel-гранти на поїздку в Канаду
- Рінчинова Номін    Росія
- Складчикова Віктория    Росія
- Старченко Надія    Росія
- Коршунова Мілена    Україна
- Антоненкова Катерина    Росія - 18 років, студент з обміну (англійська, дизайн), російська група + робота у Канаді;
- Бобровникова Олександра    Росія - переможниця, яка не потрапила в основний список на участь у фінальних заходах проекту в Канаді, знаходиться в резервному списку і буде запрошена, якщо хтось із основного складу запрошених не підтвердить свою згоду на приїзд.

II. Поїздки в міжнародний табір "Артек-Буковель"
- Сорокіна Віра    Росія
- Ігнатко Маринa    Україна

IІI. Комп'ютер
- Ткачева Дар'я    Росія

IV. Планшети
- Джеріхова Катерина    Росія
- Колобова Ірина    Росія
- Ріхтер Надія    Україна

V. Подарунки
- Золотарський Семен    Росія
- Разумов Валерій    Росія
- Петрякова Анастасія    Росія
- Полякова Наталія    Росія
- Бобровникова Олександра    Росія
- Хвостиков Кирило    Росія
- Ніконова Віра    Росія
- Сендецька Аліна    Україна
- Колтунівська Людмила    Україна
- Ісоян Данііл    Росія

VI. Вчитель малювання - скоро оголосимо :)

Місця учасників у рейтингу та середні оцінки опубліковані нижче.

Педагоги, які підготували дітей

Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів, нескінченної енергії, активних та допитливих учнів! Ви подаєте гідний приклад для молодого покоління, надихаєте на нові звершення і прищеплюєте тягу до знань!

Дипломами і сертифікатами нагороджуються педагоги:

Країна Педагог Посада Підготовлені учасники Подарунок

Росія
Балданова Дулма Жамбалівна Викладач художнього відділу «ДШМ ім. К.І. Базарсадаєва» Ринчинова Номін Диплом + Сертифікат на 100$

Росія
Балкаров Ельдар Альнбіневич Викладач МКУ ДО ДШМ ДП Терек Складчикова Вікторія Диплом + Сертифікат на 100$

Росія
Осинцев Геннадій Миколайович Вихователь КГБУ СО "Центр сім'ї "Єнисейський" Сорокіна Віра,
Самойлова Дар'я,
Джеріхова Катерина
Диплом + Сертифікат на 100$

Росія
Чумичкина Галина Володимирівна Педагог додаткової освіти Старченко Надія,
Полякова Наталія
Диплом + Сертифікат на 100$

Україна
Кострома Наталія Олександрівна Викладач в дитячій худ. школі м. Очакова Коршунова Мілена,
Сендецька Аліна
Диплом + Сертифікат на 50$

Росія
Слємзіна Наталія Валеріївна Вихователь ГУ ТО КЦСОН №4, керівник АРТ-студії «Радуга» Ісоян Катерина,
Ісоян Данііл,
Крюкова Єлизавета
Диплом + Сертифікат на 25$

Росія
Семенова Інна Михайлівна Вихователь "Ярцевська загальноосвітня школа-інтернат" Антоненкова Катерина Диплом + Сертифікат на 25$

Росія
Кудряшова Вероніка Олексіївна Викладач
дизайну і ДПМіНП
Олександра Бобровникова Диплом + Сертифікат на 25$

Україна
Евстафиевa Оксана Ивановна Викладач ЗШ № 4, місто Суми Ігнатко Маринa Диплом + Сертифікат на 25$

Росія
Тесленко Єлизавета Володимирівна Викладач художньої школи Золотарський Семен Диплом + Сертифікат на 25$

Росія
Урусова Джульєтта Хачимівна Педагог додаткової освіти, ДКОУ «Школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків с.п. Нартан №5» МОН КБР Разумов Валерий Диплом + Сертифікат на 25$

Україна
Гострик Людмила Олександрівна Керівник народної студії декоративного мистецтва "Джерело" КЗ Новобугський будинок культури Ріхтер Надія Диплом

Росія
Павлова Олена Олександрівна Соціальний педагог Ткачева Дар'я Диплом

Росія
Землянська Маргарита Володимирівна Інструктор з праці, ГБОУ "Будинок дитинства" м. Оренбург Петрякова Анастасия Диплом

Росія
Кенова Ірина Михайлівна ПДО Гурток ІЗО "Натхнення" ГБОУ "Будинок дитинства" м. Оренбург Петрякова Анастасія Диплом

Росія
Кондратьєва Ольга Миколаївна Вчитель образотворчого мистецтва КОУ ВО «Михайлівський кадетський корпус» Хвостиков Кирило Диплом

Росія
Хаматшарипова Валентина Вікторівна Педагог додаткової освіти "Клубок фантазій" МАУДО "Палац піонерів і школярів м. Орська Ніконова Віра Диплом

Україна
Яковенко Вікторія Петрівна Вчитель образотворчого мистецтва УВК №12 Колтунівська Людмила,
Колтунівський Владислав
Диплом

Спасибі за Вашу мудрість, щиру участь в житті кожного учня і нескінченну енергію, яку Ви вкладаєте у роботу

Почесними грамотами нагороджуються педагоги:

Країна Педагог Посада Підготовлені учасники Подарунок

Росія
Утегенова Айгуль Каіргалієвна Викладач відділення "Образотворчого мистецтва" Богданова Аріна Почесна грамота

Росія
Якимова Олена Юріївна Викладач художніх дисциплін Дитячої школи мистецтв с. Новопавлівка Гібанова Аріна Почесна грамота

Росія
Полторацька Світлана Вячеславівна Педагог додаткової освіти Кучеренко Рената Почесна грамота

Росія
Петрова Тетяна Вікторівна Вихователь, МКУ Центр Сім'я м. Топки Князьков Іван Почесна грамота

Росія
Журба Надія Василівна Вихователь, МКУ Центр Сім'я м. Топки Князьков Іван Почесна грамота

Росія
Шведова Людмила Миколаївна Інструктор з праці, МКУ Центр Сім'я м. Топки Князьков Іван Почесна грамота

Росія
Токарева Надія Викторовна Преподаватель рисования Сибрина Кристина Почесна грамота

Росія
Кузнецова Ніна Анатоліївна Учитель-дефектолог МКОУ «Світлянська школа-інтернат» Вяткина Вероніка Почесна грамота

Росія
Стрижова Людмила Олександрівна Зам. директора школи по виховній роботи, МБОУ "Єлизаветинська ЗОШ" Кузнецова Тетяна Почесна грамота

Росія
Сушина Юлія Сергіївна Педагог додаткової освіти Шаронова Аліна Почесна грамота

Росія
Тесленко Єлизавета Володимирівна, Щербаков Андрій Олександрович, Щербакова Наталія Леонідівна Надали величезну допомогу у виконанні робіт Золотарський Семен Почесні грамоти

Висловлюємо подяку за всі чудові якості, час і зусилля, докладені до дітей. Люди, які займаються нашими дітьми, заслуговують на особливу винагороду

Листи подяки:

Країна Адресат Підготовлений учасник Подарунок

Росія
ГКОУ Дитячий будинок с. Кирсанівка Старченко Надія Лист подяки

Росія
Смоленський обласний державний бюджетний загальноосвітній заклад для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, "Ярцевська загальноосвітня школа-інтернат" Антоненкова Катерина Лист подяки

Росія
Дирекція МКУ ДО ДШМ ДП Терек Складчикова Вікторія Лист подяки

Росія
ГКОУ «Школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків с.п. Нартан №5» МОН КБР Разумов Валерій Лист подяки

Росія
Державна бюджетна освітня установа «Школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків «Будинок дитинства» (м. Оренбург) Старченко Надія,
Полякова Наталія
Лист подяки

Росія
Скосарева Надія Володимирівна - соціальний педагог, педагог-психолог КДОУ ВО "Кантемирівський ЦППМСП", служба з підготовки та супроводження заміщуючих сімей Ткачева Дар'я Лист подяки

Росія
Опікун: сім'я Романичевих, Іванівська область, Тейковський район, с. Нерль Лист подяки Благодарственное письмо

Україна
Опікун: бабуся, Коршунова Любов Борисівна Коршунова Мілена Лист подяки

Росія
Прийомна мама: Кочкарева Ельвіра Володимирівна Золотарський Семен Лист подяки

Росія
Опікун: бабуся, Числова Тетяна Іванівна Олександра Бобровникова Лист подяки

Росія
Прийомна мама: Дагбаєва Саяна Дагбаївна Ринчинова Номін Лист подяки

Україна
Прийомна мама: Калинюк Лілія Володимирівна Ріхтер Надія Лист подяки

Росія
Прийомна мама: Світлолобова Людмила Анатоліївна Коченкова Тамара Лист подяки

Оголошення:

Законні представники переможців повинні
підтвердити участь дітей у фінальних
заходах до 10 грудня за електронною
адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пропозиція для дітей, які закінчують 11-ий клас:
Петриківське міжнародне професійне училище №79 пропонує
первинну професійну підготовку художника розпису по дереву
(Петриківського розпису), 3-5 розряду: 10 місяців навчання;
без екзамену; хороші викладачі; є гуртожиток для студентів,
харчування; стипендія; фарби, кисті, мастихін,
папір - в подарунок.
Наша адреса: 51800, Дніпропетровська обл., Петриківський р-н,
смт. Петриківка, проспект Петра Калнишевського, 73 (подивіться
будь ласка, в інтернеті "петриківський розпис фото")
Наш сайт

Результати:

Місце Країна Учасник Середній
бал
Подарунки
1  Росія Рінчинова Номін 9.57 Поїздка в Канаду
2  Росія Сорокіна Віра 9.36 Поїздка в Артек-Буковель
3  Росія Складчикова Віктория 9.34 Поїздка в Канаду
4  Росія Старченко Надія 9.30 Поїздка в Канаду
5  Росія Джеріхова Катерина 9.29 Планшет
6  Росія Колобова Ірина 9.16 Планшет
7  Росія Ткачева Дар'я 9.07 Комп'ютер
8  Україна Коршунова Мілена 8.97 Поїздка в Канаду
9  Росія Золотарський Семен 8.96 Подарунок
10  Росія Разумов Валерій 8.80 Подарунок
11  Росія Петрякова Анастасія 8.77 Подарунок
12  Росія Антоненкова Катерина 8.65 Студент з обміну 
13  Росія Полякова Наталія 8.65 Подарунок
14  Росія Бобровникова Олександра 8.54 Подарунок
15  Україна Ігнатко Марина 8.48 Поїздка в Артек-Буковель
16  Росія Хвостиков Кирило 8.47 Подарунок
17  Росія Ніконова Віра 8.42 Подарунок
18  Україна Сендецька Аліна 8.41  Подарунок
19  Україна Колтунівська Людмила 8.34  Подарунок
20  Росія Ісоян Данііл 8.31  Подарунок
21  Росія Богданова Аріна 8.27 -
22  Росія Крюкова Єлизавета 8.27 -
23  Росія Гібанова Аріна 8.26 -
24  Росія Кучеренко Рената 8.11 -
25  Росія Князьков Іван 8.09 -
26  Росія Коченкова Тамара 8.06 -
27  Росія Ісоян Катерина 8.00 -
28  Росія Філякова Анастасія 7.97 -
29  Україна Колтунівський Владислав 7.95 -
30  Україна Ріхтер Надія 7.95 Планшет
31  Росія Сібріна Христина 7.82 -
32  Росія Вяткіна Вероніка 7.67 -
33  Росія Кузнецова Тетяна 7.54 -
34  Росія Федорова Тетяна 7.50 -
35  Росія Шаронова Аліна 7.15 -

 

200 кращих робіт будуть представлені в галереї «L'espace contemporain»
з 6 по 11 серпня 2019 року